صفحه اصلی > در باره ما

YNT پتروشیمی ماشین آلات تجهیزات شرکت گیم به عنوان فرعی کاملا متعلق به توسط Wuxi Aochi فیلتر تجهیزات شرکت گیم تاسیس در آوریل 2007 در Wuxi، چین، یکی از تامین کنندگان پیشرو میکرو فیلتر داخلی و همچنین در خصوص خوب در طراحی فیلتر است تحت شرایط. محصولات اصلی عبارتند از فیلتر های جدا کننده فيلتر بگ فیلتر فیلتر های تحت فشار رگ فیلتر خودکار تمیز کردن فیلتر های فشار بالا، میکسر استاتیک و آینه به مشاهده و غيره. این سری از محصولات شده است به رسمیت شناخته شده و ستایش بسیاری از مشتریان مانند چین شرکت ملی نفت فلات قاره، شرکت فلوئور – نفت رخ، Technip، گروه پروژه غرب و شرق گاز از نفت ملی چین شرکت، پوسته، نانجینگ فولاد گروه بی ای اس اف و سونی.


YNT متعهد به ارائه به مشتریان در صنعت جهانی با حرفه ای ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل تصفیه با جهان پیشرو تصفیه تولید تجهیزات و فرآیندهای ساخت انتخاب است در یکپارچه سازی سال & R D تجربه در فرایند ماشین های اداری و با استفاده از انواع فن آوری های تصفیه و جداسازی جامع. کارتریج متخلخل تاشو استیل کارتریج wedged کارتریج و غشای کارتریج و فیلتر دیگر رسانه ها همراه با پوسته فیلتر diversely طراحی شده به طور گسترده ای در پتروشيمي، پالايش نفت، انرژی جدید، فولاد و آهن استفاده شده است، شیمی دارویی غذایی و درمان آب و صنايع.

YNT خدمات به جامعه صنعتی برای سال های بسیاری، اجرای سیستم کیفیت بین المللی ISO9001 صرفا ارائه کرده است. با تعدادی از بخش های پروژه در کشور YNT را تامین می کنند شما را با مناسب ترین سیستم خدمات پس از فروش و ما قادر به ورود در سایت خدمت شما ظرف مدت 24 ساعت در چین است.

در آینده YNT پیوستن به هسته "ایمنی حرفه ای نوآوری و همکاری" همچنان به ارائه به مشتریان با محصولات با کیفیت بهتر و کارآمد تر خدمات و تلاش را به کمک های جدیدی را برای فن آوری فیلترینگ نوآوری.