جداساز آب جداسازی روغن جداسازی مایع

معرفی جداساز روغن نفت در فرایند جداسازی نفت و آب، با استفاده از کارتریج های همجوش و کارتریج های جداسازی، هنگامی که محیط از طریق داخل آن جریان می یابد، چهار فرایند فیلتراسیون، جمع شدن، حل و فصل، جداسازی وجود دارد، به طوری که برای تحقق بخشیدن به حذف. ..

جزئیات محصول

معرفي جداکننده روغن نفت

در فرایند جداسازی نفت و آب، پوسته مجهز به کارتریج های همجوش و کارتریج های جداسازی است، زمانی که رسانه از طریق داخل آن جریان می یابد، سپس چهار پروسه ی فیلتراسیون، تلفیق، جداسازی، جداسازی، در نتیجه حذف رطوبت، قلیایی متوسط نمک اسید آلی محلول در آب و غیره

oil water separator.jpg

امکانات

رسانه ها از داخل و خارج از طریق کارتریج های همجوشی جریان می یابند، این کارتریج عملکرد دوگانه ای از فیلتراسیون و هماهنگ سازی دارد، لایه فیلتر دقیق فیلتر شارژر درونی، می تواند به طور موثر ناخالصی های ذرات بلوکه شده را بطور ویژه ای از بین ببرد، به عنوان اکسید آهن و سولفید آهن و غیره نیز برای تجزیه و تجزیه و تجزیه و پس از آن پس از فیلتر کردن محیط به لایه انحلالسیون همجوشی جریان، مواد خاص خود را می توانید از انحلال، سپس آب خوب و آزاد قطره بزرگ تشکیل می شود، قطره بزرگ خواهد شد 'گرانش، قطره کوچکتر با رسانه ها به کارتریج جداسازی جریان می یابد، کارتریج جداسازی توسط مواد فن آوری ثبت اختراع با عملکرد خوب هیدروفوبی ساخته شده است. زمانی که رسانه از داخل به خارج جریان می دهد کارتریج جداسازی، اجازه می دهد رسانه ها عبور، قطرات کوچک به طور کامل به طور موثر توسط کارتریج های خارج خارج از هم ادغام شده و سپس به قطره های بزرگ به طوری که بیشتر جدا شده از آب است.

مشخصات فنی

مواد شل: 20 #، 345Q، فولاد ضد زنگ
محدوده ی میکرون: کمتر از 0.3 میکرون، 0.3 میکرون، 0.5 میکرون، 1 میکرون، 5 میکرون، 10 میکرون
اندازه کارتریج: OD3.5 '' 4.5. '' 6 ''؛ طول 16،18،20،32،36،40،72 ''
افت فشار اولیه: ≤50bar
تغییر فشار افت: <>
دمای کار: 0 ~ 120 ℃

کارتریج جداسازی

کارتریج جداسازی از فیبر شیشه ای شیب دار ساخته شده است، به منظور کاهش شکستگی و نشت، طراحی به کل ساختار تک لوله، سطوح کارتریج با استفاده از هیدروفوب و Oleophobic درمان و ملاقات های مختلف از میزان میکرون.

ساختار

جداساز مایع مایع مخلوط با دو گروه از کارتریج های مختلف در داخل مجهز است؛ مسکن جداکننده مسکن فلزی و مجهز به سنسور اهرمی، اندازه گیری فشار، دریچه خروجی، دریچه تخلیه، اتصالات نمونه آنلاین و سایر لوازم جانبی است.

جریان فرآیند

1. برای افزایش عمر مفید کارتریج های همپوشانی و بهبود کارایی آب آشامیدنی، توصیه می شود قبل از فیلتر جدا کننده فیلتر مخلوط کردن فیلتر قبل از فیلتر اضافه کنید. هدف اصلی از پیش فیلتر برای حذف ناخالصی های متوسط ​​و ذرات جامد اکسید آهن، سولفید آهن و سایر ناخالصی های مضر است.
2. هر دستگاه با دور زدن طراحی شده است، مناسب در کارتریج جایگزینی، و سپس اطمینان از عملکرد سیستم به طور مداوم.
3. در انتهای هر تجهیزات سه تخلیه وجود دارد که منجر به حذف خاک و حذف ناخالص شده می شود.

کاربرد

جداساز مایع مایع INOCO SGF معمولا در بنزین، سوخت جت و جداسازی روغن دیزل و آب استفاده می شود. بنزین سوزاننده، سوخت جت و جداسازی قلیایی سودمند از روغن دیزل؛ جداسازی آب محصولات هیدروکربن نور و محصولات پتروشیمی؛ جداسازی پراکسید هیدروژن در مشروبات الکلی کار؛ جداسازی اسید محصولات پتروشیمی و هیدروکربن ها؛ جداسازی روغن؛ جداسازی روغن آمین بدون آب.


图片1.png

سوالات متداول

1. اگر برای چند روز اقامت در محل اقامت داشته باشید، آیا امکان رزرو هتل برای من وجود دارد؟

A: این همیشه لذت من است، رزرو رزرو هتل در دسترس است.

2. کدام سطح از کیفیت محصولات شما است؟

A: تا کنون گواهینامه CE، ISO، SGS، TUV، Rosh، ASME دریافت کرده ایم.

3. همانطور که دوره حمل و نقل طولانی مدت طول می کشد، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که ماشین شکسته نخواهد شد؟

A: ماشین ما فیلم بسته بندی شده است، تا اطمینان حاصل شود که ماشین را می توان به راحتی به مشتری منتقل کرد، ما از سیم فولادی برای تعمیر ماشین با ظرف استفاده خواهیم کرد.

4. پس از قرار دادن سفارش، آیا شما دستگاه نصب را در حال حاضر ترتیب می دهید؟

A: تمام دستگاه ها قبل از تحویل خوب آزمایش خواهند شد، بنابراین تقریبا از آنها می توان به طور مستقیم استفاده کرد، همچنین ما می توانیم نصب آسان، اگر مشتری نیاز به کمک ما داشته باشد، ما از نصب و راه اندازی راحت خواهیم بود، اما تمام هزینه ها از شما متشکر خواهد بود


图片6.png


پرس و جو