فیلتر فاضلاب اتوماتیک

1. فیلتر خودکار برگشتی. مقدمه این حالت عملیات ممکن است زیرا فیلترهای شمع ممکن است در زمان های بسیار کوتاه مدت با استفاده از نرخ فیلتراسیون بالا کار کنند در حالی که کیک ها هنوز نازک هستند. یکی از ویژگی های فیلترهای شمع هنگامی که برای ضخیم شدن استفاده می شود، فیلتراسیون روشن آنهاست ...

جزئیات محصول

1. مقدمه فیلتر فریزر اتوماتیک

این حالت عملیات امکان پذیر است چرا که فیلترهای شمع ممکن است در زمانهای بسیار کوتاه مدت با استفاده از نرخ های فیلتراسیون بالا عمل کنند در حالی که کیک ها هنوز هم نازک هستند. یکی از ویژگی های فیلترهای شمع هنگام استفاده از ضخیم شدن، فیلتراسیون واضح آن است زیرا ضخامت های گرانشی، به طور مشابه، سرریز را تولید می کنند که همیشه حاوی مقدار مشخصی جامدات معلق است.

image001


اصل کار 2.Working

در طی فیلتراسیون، که در یک مخزن تحت فشار قرار می گیرد، مایع از خارج از طریق محیط فیلتر فشرده می شود. جامد روی سطح آن متصل می شود و یک کیک یکنواخت را تشکیل می دهد. کیک بر روی عناصر فیلتر با توجه به مشخصات مقطع محدب خود و به طور مداوم فشار مخلوط در سراسر آنها باقی می ماند. هنگامی که افت فشار به شیر تنظیم شده، سوپاپ ورودی و خروجی خاموش می شود. جریان هوای فشرده به داخل فیلتر و کیک فیلتر را خشک کنید، در پردازش backwashing، ذره حذف خواهد شد و عنصر فیلتر می تواند بازسازی شود.

یکی دیگر از ویژگی های فیلتر شمع است شکل استوانه ای از عناصر که حفظ کیک شکل گرفته است. این شکل، مخالف با صفحات، برگ یا فیلترهای فیلتر، باعث افزایش سطح فیلتراسیون می شود زیرا کیک ها ضخیم تر می شوند و تا حدودی به کاهش میزان فیلتراسیون می رسند.

فیلترهای شمع بسیار مناسب برای حمل مواد قابل اشتعال، سمی و خورنده هستند زیرا از آنجا که آنها autoclaved و برای محیط های خطرناک طراحی شده است، زمانی که فشار بالا و عملیات ایمن مورد نیاز است. به همین ترتیب، آنها می توانند به راحتی برای برنامه های کاربردی هر زمان که درجه حرارت گرم و یا سرد حفظ می شود، پوشش داده شود. این ویژگی ها در Filterpresses امکان پذیر نیست که نیاز به باز کردن صفحات را به جو با یک برای اجازه تخلیه کیک در پایان هر چرخه.


3. مزایا

■ عالی تخلیه کیک.

■ به راحتی به ضخامت مایع متصل می شود.

■ حداقل فضای طبقه

■ از لحاظ مکانیکی ساده، چون هیچ غلظت مهر و موم پیچیده یا یاطاقان وجود ندارد.

■ تخلیه مرطوب و خشک

■ جامدات فیلتر شده از طریق انفجار و تخلیه گاز، کیک فیلتر را می توان برای واکنش استفاده کرد.

■ ضخیم شدن مداوم

■ این نوع فیلتر اجازه می دهد تا تصفیه پیوسته بدون وقفه جریان؛ جامد به مایع فرو ریخته و به شکل مایع ریخته می شود، این فرایند تصفیه عمدتا برای فرایندهایی است که جریان متناوب مورد نیاز است.


4.FAQ

a آیا شما سازنده، شرکت تجاری یا شخص ثالث هستید؟

الف: ما یک تولید کننده هستیم و از سال 2007 شرکتمان را ساختیم.

ب کمترین مقدار سفارش شما چیست، می توانید به من نمونه ارسال کنید؟

A: حداقل مقدار ما 1 مجموعه است، به عنوان محصول ما تجهیزات ماشین آلات، دشوار است به شما نمونه ارسال، با این حال، ما می توانیم شما را به کاتالوگ، گرم از شما خوش آمد به شرکت ما بازدید.

ج کدام سطح از کیفیت محصولات شماست؟

A: تا کنون گواهینامه CE، ISO، SGS، TUV، Rosh، ASME دریافت کرده ایم.

د همانطور که دوره حمل و نقل طولانی مدت طول می کشد، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که دستگاه شکسته نخواهد شد؟

الف: دستگاه ما فیلم بسته بندی شده است تا اطمینان حاصل شود که ماشینی می تواند به راحتی به مشتری ما تحویل شود، ما از سیم فولادی برای تعمیر ماشین با ظرف استفاده خواهیم کرد.

1

2

3پرس و جو