فیلتر شستشوی اتوماتیک

1. فیلتر شستشوی خودکار اتوماتیک مقدمه فیلترها همچنین برای ضخیم شدن برای تولید دوغاب جریان جوش متمرکز با حذف جزئی از فاز مایع به عنوان فیلتراسیون استفاده می شود. این حالت عملیات امکان پذیر است زیرا فیلترهای شمع ممکن است در زمان های بسیار کوتاه مدت استفاده شوند ...

جزئیات محصول

1. اتوماتیک فیلتر شستشو عقب مقدمه

فیلترها نیز برای ضخیم شدن برای تولید دوغاب جریان جوش متمرکز با حذف جزئی از فاز مایع به عنوان فیلتراسیون استفاده می شود. این حالت عملیات امکان پذیر است چرا که فیلترهای شمع ممکن است در زمانهای بسیار کوتاه مدت با استفاده از نرخ های فیلتراسیون بالا عمل کنند در حالی که کیک ها هنوز هم نازک هستند. یکی از ویژگی های فیلترهای شمع هنگام استفاده از ضخیم شدن، فیلتراسیون واضح آن است زیرا ضخامت های گرانشی، به طور مشابه، سرریز را تولید می کنند که همیشه حاوی مقدار مشخصی جامدات معلق است.

image001


جزئیات 2.Product

اصلی: جیانگ سو، چین

صدور گواهینامه: ISO9001، ISO14001، Price: Negotiable

ماده: آلومینیوم

مدت پرداخت: TT، LC

تاریخ تحویل: قابل مذاکره است

بسته بندی: استاندارد صادرات

بازار: خاورمیانه / آفریقا / آسیا / آمریکای جنوبی / اروپا / آمریکای شمالی

گارانتی: 1 سال

MOQ: 100 مجموعه


مزایای ما 3.Our

a تجربه تولید گسترده: ما در صنعت تصفیه هوا برای بیش از 10 سال تخصص داریم، AHU Prefilter ما می توانیم طراحی جریان هوا را بهینه سازی، با توجه به تنظیم سفارشی جعبه تهویه هوا، فیلتر راندمان، پارامترهای تشخیص جریان هوا، برای اطمینان از اینکه مشتریان .

ب مواد اولیه با کیفیت بالا: ما یک سیستم صدور گواهینامه معتبر داریم، ما به D & B DUNS ثبت شده پیوستیم. روشهای فیزیکی / شیمیایی سختگیرانه: مطابق با الزامات طراحی محصول و فرآیند، ارائه داده های آزمایش قابل اطمینان است.

د زمان تحویل کوتاه: اگر یک ظرف 15-20 روز باشد. ما همچنین برخی از لوله های استاندارد و میله های سهام، اگر شما نیاز به 3-5 عدد، ما می توانیم به زودی تحویل.

e بسته بندی ایمن: روغن ضد زنگ در لوله ها و میله ها قبل از حمل و نقل، کلاه های پلاستیکی در انتهای لوله برای محافظت در داخل سطح، هر میله با لوله های مقوا محافظت می شود. در نهایت با بسته بندی دریایی یا در مورد چوبی بسته بندی می شود.

f بهترین خدمات پس از فروش: بیش از 60٪ محصولات به آسیای جنوب شرقی، شرق میانه و اروپا فروخته می شود و تمام محصولات توسط مشتریان داخلی و خارجی اعتماد دارند.

image003


پرس و جو