سیستم فیلتر اتوماتیک Backwash

1. سیستم فیلتر اتوماتیک backwash معرفی سیستم اتوماتیک پشتی شستشو برای درجه حرارت بالا، فشار بالا و مواد جامد بالا که سه روش تمیز کردن، پشت شستشو، انفجار، اولتراسوند برای دستیابی به عملکرد اتوماتیک پیوسته، اجتناب از دستورالعمل مکرر در دسترس است ...

جزئیات محصول

1. سیستم اتوماتیک فیلتر تصفیه فاضلاب معرفی

سیستم فیلترشکن اتوماتیک برای دمای بالا، فشار بالا و مواد جامد بالا که سه روش تمیز، شستشوی پشت، انفجار، اولتراسونیک برای دستیابی به عملکرد اتوماتیک پیوسته، جلوگیری از تمیزکاری دستی و غیر ضروری، و حداکثر کاهش آلودگی محیط از فیلتر ماده یازدهم

image001


2.Advantage

■ با تمیز کردن برنامه ی منحصر به فرد که دارای عناصر متبلق هسته ای است، اثر تمیز کردن با 80٪ از حالت اولیه برابر است، عمر طول عمر صنعتی را تشدید می کند و 70٪ میزان انتشار آلاینده را کاهش می دهد.

■ اجزای فیلتراسیون عالی، با فیلتر متخلخل متخلخل فلزی، بازده فیلتراسیون می تواند تا 1 میکرون / 99٪ باشد. (دقت فیلتر 1 میکرون تا 25 میکرون می تواند مورد استفاده مشترک باشد.)

■ ساختار کاملا بسته، فیلتر 100٪ اتوماتیک، که همچنین برای انواع پیچیده و در شرایط انفجار موارد مناسب است.

■ INOCO دارای مقدار زیادی از راه حل سیستم بالغ، سرعت جریان می تواند 1-200T / h است. در بیشتر این موارد، شرکت فیلتر INOCO می تواند نقاشی برای مرجع ارائه دهد.

■ انتخاب گسترده ای برای اندازه و مواد عنصر فیلتر. INOCO می تواند عنصر فیلتر متخلخل متخلخل 100mm ~ 200mm را فراهم، مواد می تواند 304L، 316L، مونل، hastelloy.


3.FAQ

a کمترین مقدار سفارش شما چیست، می توانید به من نمونه ارسال کنید؟

A: حداقل مقدار ما 1 مجموعه است، به عنوان محصول ما تجهیزات ماشین آلات، دشوار است به شما نمونه ارسال، با این حال، ما می توانیم شما را به کاتالوگ، گرم از شما خوش آمد به شرکت ما بازدید.

ب کدام سطح از کیفیت محصولات شماست؟

A: تا کنون گواهینامه CE، ISO، SGS، TUV، Rosh، ASME دریافت کرده ایم.

ج زمان تحویل دستگاه شما چیست؟

A: به طور کلی، زمان تحویل دستگاه ما حدود 30 روز است، دستگاه سفارشی به عنوان مذاکره با مشتریان ما تحویل خواهد شد.

د آیا می توان ماشین را به عنوان نیاز ما سفارشی کرد، مانند لوگوی ما؟

A: مطمئنا ماشین ما را می توان به عنوان نیاز خود سفارشی، قرار داده شده در لوگوی خود نیز موجود است.

e همانطور که دوره حمل و نقل طولانی مدت طول می کشد، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که دستگاه شکسته نخواهد شد؟

A: دستگاه ما فیلم بسته بندی شده است، تا اطمینان حاصل شود که ماشین را می توان به راحتی به مشتری منتقل کرد، ما از سیم فولادی برای تعمیر ماشین با ظرف استفاده خواهیم کرد.

image003

 


پرس و جو