بازگشت فیلتر شستشو

فیلتر شستن 1.Back مقدمه خودکار فیلتر مکش شستشوی اتوماتیک، عملیات تمیز را به طور کامل خودکار شستشو را در کاربردهای صنعتی انجام می دهد و می تواند به طور مداوم ناخالصی ها را از آب و سایر مایعات جدا کند. نگهداری و بهره برداری از برنامه فیلتر بسیار ساده است، ...

جزئیات محصول

1.Back فیلتر شستشو معرفی

فیلتر اتوماتیک شستشوی شستشوی اتوماتیک، عملیات تمیزکاری اتوماتیک را در برنامه صنعتی به طور کامل انجام می دهد و می تواند ناخالصی ها را از آب و دیگر مایع جدا کند. نگهداری و بهره برداری از برنامه فیلتر بسیار ساده است، حتی در شرایط عملیاتی شدید، همچنان می تواند به کار خود ادامه دهد. این فیلتر یک نوع برنامه فیلتر است که می تواند طیف گسترده ای از استفاده جامع از صنعت را ارائه دهد می تواند خلوص و قابلیت اطمینان مایع تصفیه شده را تضمین کند.

image001


اصل کار 2.Working

■ روند فیلتراسیون

جریان نشتی مایع به پایین فیلتر عنصر وارد می شود و از عنصر فیلتر خارج از داخل عبور می کند. سپس ناخالصی ها در خارج از عنصر به دام افتاده است. به عنوان ناخالصی انباشته شده، کیک فیلتر به تدریج تشکیل می شود. که می تواند ذرات کوچکتر را حذف کند.

■ روند خشك كردن

فرآیند شستشوی عقب آغاز می شود در حالی که فیلتر ها به فشار دیفرانسیل تنظیم یا زمان می رسد.

فرستنده فشار فشار خروجی سیگنال دیفرانسیل فشار، کنترل کننده برنامه ریزی را آغاز می کند، برنامه PLC خروجی سیگنال را به سوپاپ سوپاپ، و دریچه تخلیه باز می شود، جریان مایع بازگشت و عبور از عناصر، کیک فیلتر ذرات بر روی سطح عنصر پاک می شود.


خدمات 3.Our

a.We ارائه خدمات فنی رایگان در مورد فیلتر قلم مو و مسائل مربوط به برنامه.

b.Free در محل تور و معرفی کارخانه ما.

c ما طراحی فرآیند و اعتبارسنجی را به صورت رایگان ارائه می دهیم.

ما می توانیم تحویل کالا را به موقع تضمین کنیم.

e.Close پیگیری همه سفارشات توسط شخص خاص و نگه داشتن مشتریان به موقع.

image003


پرس و جو