فیلتراسیون کاملا اتوماتیک

1. کاملا اتوماتیک سیستم تصفیه معرفی کاملا اتوماتیک تصفیه مناسب برای فیلترهای با خط 1 '' 36 '' برای انتخاب، با مزایای استفاده از جریان مداوم جریان سیال، تعمیر و نگهداری ساده ایمنی، فیلتر خود تصفیه سری XF به طور گسترده ای در تمام صنعت استفاده می شود area.XF-X05 self ...

جزئیات محصول

1. معرفی کاملا اتوماتیک تصفیه

فیلتراسیون کاملا اتوماتیک مناسب برای فیلترهای با خط لوله 1 '' 36 '' برای انتخاب، با مزایای استفاده از جریان مداوم جریان سیالات، تعمیر و نگهداری آسان ایمنی عملیات، فیلتر خود تصفیه سری XF به طور گسترده ای در تمام منطقه صنعت استفاده می شود.XF-X05 خود تمیز کردن فیلتر برس با عملکرد فیلتراسیون بالا در شرایط فیلتر کردن جامدات رسوب شده، جریان مایع در طرف و خارج از طرف است که کارآمدتر در فرایند فیلتراسیون است.

image001


اصل کار 2.Working

فرایند تمیز کردن توسط یک اسکنر مکنده انجام می شود، باعث می شود حرکت اسکرول مارپیچ و جذب ناخالصی در سطح مش و تخلیه از طریق دریچه تخلیه، اسکنر توسط چرخش دو طرفه موتور الکتریکی از طریق یک پیچ انجام می شود.

باز کردن دریچه تخلیه با یک دریچه الکترونی سه طرفه دو مرحله ای کنترل می شود، کل فرایند حدود 35 ثانیه طول می کشد، در این سیستم فرایند جریان مداوم را حفظ می کند.

آب از طریق ورودی فیلتر جریان می یابد و از خارج به داخل به سمت مش خاکستری جریان می یابد و سپس از طریق مش مش باز از داخل به خارج جریان می یابد، ناخالصی ها توسط مش مش باز در این فرآیند جذب می شوند و همچنین برخی از افت فشار را تشکیل می دهند. حفاظت از تجهیزات پاک و جلوگیری از آسیب رساندن ذرات بزرگ به طوری که برای فیلتر کردن نیست.


3.FAQ

a می توانم بدانم که چه مبلغی توسط شرکت شما پذیرفته خواهد شد؟

A: تا کنون 100٪ T / T قبل از حمل و نقل و 30٪ سپرده گذارده شده توسط T / T، تعادل پرداخت شده توسط L / C در دسترس است.

ب درباره خدمات پس از فروش، چگونه می توانید مشکلات خود را در زمان مشتریان خارج از کشور حل کنید؟

A: گارانتی دستگاه ما معمولا 12 ماه است، در طی این دوره، ما بلافاصله بین المللی اکسپرس را ترتیب می دهیم تا اطمینان حاصل شود که قطعات جایگزین در اسرع وقت تحویل داده شود.

تضمین کیفیت: 12 ماه پس از عملیات در تجهیزات، اما نه بیش از 18 ماه پس از عرضه تجهیزات (تضمین شامل قطعات مصرفی نیست).

ج پس از قرار دادن سفارش، آیا شما در حال حاضر نصب دستگاه را ترتیب می کنید؟

الف: تمام ماشین ها قبل از تحویل خوب آزمایش می شوند، بنابراین تقریبا می توان آنها را به طور مستقیم استفاده کرد، همچنین ما می توانیم نصب آسان، اگر مشتری نیاز به کمک ما داشته باشد، ما از نصب و راه اندازی راحت خواهیم بود، اما تمام هزینه ها از شما متقبل خواهد شد

1

2

3


پرس و جو