Backwash خودکار فیلتر فیلتر شمع

ج andle فیلتر (مدل: INOCO-DS-A7) معرفی فیلتر شمع است، به عنوان تمام فیلتر های تحت فشار ممکن است در فرایند خطوط حمل دی اکسید تیتانیوم گاز دودکش روشن شدن شور گل سرخ چيني مواد و بسیاری از دیگر برنامه های که نیاز به دیده رطوبت کم کارآمد کیک...

جزئیات محصول

جفیلتر andle(مدل: INOCO-DS-A7)مقدمه 

فیلتر شمع است تمام فیلتر های تحت فشار، ممکن است در فرایند خطوط حمل دی اکسید تیتانیوم گاز دودکش روشن شدن شور گل سرخ چيني مواد و بسیاری از دیگر برنامه های که نیاز به رطوبت کم کارآمد کیک تصفیه یا درجه بالایی را دیده از پرداخت. فیلتر شمع نیز برای ضخیم شدن به تولید دوغاب سيلان متمرکز حذف بخشی از فاز مایع به عنوان تصفیه استفاده می شود. این حالت عمل ممکن است در حالی که کیک هنوز هم نازک از فیلتر شمع در چرخه بسیار کوتاه بار استفاده از نرخ بالا تصفیه عمل می کند. تولید کننده گرانش در قیاس، طغیان که همیشه حاوی مقدار ریز مواد جامد معلق یکی از ویژگی های فیلتر شمع برای ضخیم شدن استفاده می شود که خود را تصفیه روشن است.

اصل کار

در تصفیه که می گیرد در مخازن تحت فشار، مایع از خارج و از طریق فیلتر فشار داده شده است. جامد اتصال در سطح آن و شکل کیک یکنواخت. کیک در فیلتر نمایه مقعر و محدب و به طور مستمر حفظ فشار دیفرانسیل در سراسر آنها باقی مانده است. وقتی افت فشار به تنظیم دریچه شیر ورودی و خروجی دستگاه را خاموش کنید. هوای فشرده جریان به فیلتر و فیلتر کیک خشک در پردازش backwashing ذرات حذف خواهد شد و عنصر فیلتر می تواند بازسازی.

 

یکی دیگر از ویژگی های فیلتر شمع استوانه شکل عناصر است که حفظ کیک شکل گرفته است. این شکل مخالف صفحه برگ یا Filterpresses، افزایش منطقه تصفیه به عنوان کیک رشد ضخیم تر و تا حدی به کاهش در نرخ تصفیه را جبران کند.

شمع فیلتر خوبی برای دست زدن به مواد قابل اشتعال و سمی و خورنده هنگامی که فشار و بهره برداری ایمن لازم است از مصالح و طراحی شده برای محیط های خطرناک آنها مناسب است. هر گاه درجه حرارت گرم و یا سرد هستند برای حفظ شود به همین ترتیب، آنها به راحتی برای برنامه های کاربردی jacketed شود ممکن است. این ویژگی ممکن است در Filterpresses که نیاز به باز و بسته شدن صفحات به جو توسط یکی اجازه ترخيص کیک در پایان هر چرخه هستند.

فیلتر شمع در همه ابعاد در دسترس هستند و انواع بزرگتر ممکن است منطقه از 200 m2 و 250 و یا بیشتر فیلتر نصب شده در کشتی قطر 2.5 به 3.0 متر شامل. محدوده فشار عملیاتی بسیار گسترده است اما بسیاری از فیلتر شمع در فشار میله های 6 عمل. آن استفاده می شود 1 میکرون برای شمع فیلتر پیش فیلتر.

مزایای استفاده

■ کیک عالی تخلیه.

■ به آسانی سازگار به ضخیم شدن دوغاب.

■ حداقل فضای طبقه.

■ مکانیکی ساده از هیچ مجموعه آب بندی غدد یا بلبرینگ وجود دارد.

■ مرطوب و خشک دبی

■ مواد جامد فیلتر dewatered هستند و ترخيص توسط گاز بازگشت، کیک فیلتر می تواند برای واکنش مورد استفاده قرار گیرد.

ضخیم شدن مستمر ■

■ اجازه می دهد تا از این نوع فیلتر تصفیه مداوم بدون وقفه جریان; جامد به مایع و dischared به صورت دوغاب سرخ هستند، این فرایند تصفیه عمدتا شامل فرآیندهای که جریان contious مورد نیاز است.

■ شمع فیلتر طراحی، که طراحی شده است مطابق با استاندارد بالا تولید صنایع داروسازی و بیوتکنولوژی. پایان سطح و طراحی داخلی امکان تمیز کردن موثر همه قطعات در تماس با محصول.

این سیستم فیلتر شده است با موفقیت در این زمینه اعمال شده است.

■ دی اکسید■ برداشتن کاتالیزور
■ هیئت مدیره فعلی■ Phosphating
■ الیاف چسبناک■ کربن فعال
■ نیکل تولیدتوليد زئوليت ■
■ سوخت گاز سولفورزدايي■ تولید روغن های خوراکی
■ تصفیه فاضلاب■ کلر آلکالی تولید
رزین های ■هیدروکسیل ■
■ تولید پی وی سی

سولفورزدايي گاز ■


خدمات پس از فروش

Inoco ارائه کیفیت بالا، تخصصی و در زمان سرویس. ما همه اطلاعات فنی پروژه مورد نیاز، طراحی، آموزش محصول پیشرفت تولید و ITP ارائه می کنند.

پرسش و پاسخ

1. آیا کننده بازرگانی شرکت یا شخص ثالث.

الف: تولید کننده هستیم و ما builded تا شرکت ما از سال 2007 است.

2. چه مقدار حداقل تعداد سفارش شما، شما می توانید برای من ارسال نمونه?

A: مقدار حداقل ما مجموعه 1 است که محصول ما است تجهیزات ماشین آلات، دشوار است برای ارسال نمونه، با این حال، ما می توانید ارسال کاتالوگ شما، گرمی شما را به بازدید از شرکت ما خوش آمدید.

3-که در سطح کیفیت محصولات خود هستند؟

A: ما کردم CE, ISO, SGS, TUV, راش, ASME گواهی تا کنون.

4. تا دوره حمل و نقل را به مدت طولانی، چگونه مطمئن شوید که دستگاه نمی خواهد شکسته می سازید؟

الف: دستگاه فیلم پیچیده است، تا مطمئن شوید دستگاه می تواند به مشتری ما تحویل هموار، ما سیم به تعمیر ماشین با ظرف استفاده کنید.

5. پس از ما سفارش شما ترتیب نصب و راه اندازی دستگاه در حال حاضر?

A:All دستگاه را آزمایش خوبی قبل از تحویل، پس تقریبا از آنها می توان استفاده کرد به طور مستقیم، همچنین دستگاه هستند آسان است که اگر مشتری شما نیاز به کمک ما ما خواهد بود خوشحال به ترتیب نصب اما تمام هزینه نصب شده توسط شما شارژ.

6. چگونه باید دریافت خدمات پس از

: اگر مشکلات ناشی از ما ما شما قطعات یدکی توسط رایگان ارسال خواهد شد. اگر مشکلات مردان ساخته شده است، با این حال متهم شده است ما نیز قطعات یدکی ارسال. هر مشکل شما ما به طور مستقیم می توانید تماس بگیرید.


图片7.png         

پرس و جو