ورق سبد استیل ضد زنگ

1. سبد از فولاد ضد زنگ مقدمه سبد فیلتر فلزی قابل استفاده مجدد با استفاده از تمیز کردن و مصرف کم مصرف رسانه فیلتر است. بدیهی است که می تواند عمر مفید تجهیزات کلیدی را افزایش دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش دهد و از خطر خراب شدن سیستم هزینه ای جلوگیری شود. فیلتر INOBS نیز کار می کند ...

جزئیات محصول

1. مقدمه ای از ورق فولاد ضد زنگ

سبد فیلتر فلزی با تمیز کردن مجدد قابل استفاده است و هزینه مصرف رسانه های فیلتر کمتر هزینه می شود. بدیهی است که عمر مفید تجهیزات کلیدی را افزایش می دهد، راندمان عملیاتی را بهبود می بخشد و از ریسک خراب شدن سیستم جلوگیری می کند. فیلتر INOBS همچنین به عنوان فیلتر ذرات مستقیم بزرگ کار می کند. سبد فیلتر فلزی با تمیز کردن مجدد قابل استفاده است و هزینه مصرف رسانه های فیلتر کمتر است.

image001


2.INOCO مشخصات جعبه سبد خرید دو

فیلتر سبد دوگانه، همچنین به نام فیلتر سبد دوگانه، عمدتا شامل دو فیلتر سبد است که دارای ساختار جدید، مهر و موم خوب، ظرفیت جریان بالا، عملیات آسان، محدوده کاربرد گسترده، سازگاری قوی و تجهیزات چند منظوره فیلتر کردن است. به خصوص با احتمالی کشویی کوچک، اطمینان از دقت فیلتر و سرعت تغییر سبد فیلتر. اساسا مصرف مواد ندارند، هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند.

3.Advantage

فیلتر پمپاژ را می توان با مقدار مختلف عناصر مجهز کرد تا حداکثر محل فیلتر کردن را در هر برنامه کاربردی در محیط فیلتر فراهم کند تا حداقل در هنگام کار کاهش فشار داشته باشد.

■ جریان بالا جریان بالا

■ عنصر فیلتر عنصر و گزینه های مختلف

■ کاملا خودکار تمیز کردن خود، آن را فیلتر خودکار است

■ ساده، قابل اعتماد و اقتصادی

image003پرس و جو