مسکن فیلتر فیلتر فولاد ضد زنگ

1. فولاد ضد زنگ فیلتر آب آب مقدمه از سه بخش تشکیل شده است: کیسه مسکن، سبد پشتیبانی و کیسه های فیلتر. با توجه به سرعت جریان، شما ممکن است از کیسه های چندگانه در یک کیسه استفاده کنید. برای اولین بار، مایع وارد داخل مسکن از ورودی، که ممکن است در طرف یا بالای صفحه قرار داده شود و ...

جزئیات محصول

1. فولاد ضد زنگ فیلتر آب مسکن مقدمه

این شامل سه بخش است: کیسه، کیسه های پشتیبان و کیسه های فیلتر. با توجه به سرعت جریان، شما ممکن است از کیسه های چندگانه در یک کیسه استفاده کنید. برای اولین بار، مایع وارد شده به داخل مسکن از ورودی، که ممکن است در کنار یا در بالا، و سپس به کیسه فیلتر است که توسط سبد braced


image001

2.Application

a. سینر اتوماتیک خود تمیز کردن می تواند در تقریبا تمام تصفیه کننده آب صنعتی استفاده شود، مانند تامین آب، سیستم تصفیه آب، انزجار آب، بوی آب نمکی که برای خنک سازی، پردازش و حفاظت از آتش استفاده می شود. این سیستم مدیریت فیلتر می تواند چرخه منابع آب را تامین و صرفه جویی در هزینه.

ب.این فیلترهای مکانیکی تمیز به طور گسترده ای در صنعت پردازش برای محافظت از مبدل های حرارتی، پمپ خط لوله، سیستم بازیافت زباله و غیره استفاده می شود.

ج برای محافظت از مبدلهای حرارتی، پمپ خط لوله، نازل اسپری آب، سیستم بازیافت پساب و غیره، می توان در صنایع برق مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات 3.Our

a.We ارائه خدمات فنی رایگان در مورد فیلتر قلم مو و مسائل مربوط به برنامه.

b.Free در محل تور و معرفی کارخانه ما.

c. طراحی و تایید فرآیند را به صورت رایگان ارائه می کنیم.

d.We می تواند تضمین تحویل کالا در زمان.

e.Close پیگیری تمام سفارشات توسط فرد خاص و نگه داشتن مشتریان به موقع آگاه است.

f.All درخواست پس از فروش در 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

1

image003_03image003_04image003_05پرس و جو