سیستم فیلتر گاز خشک

مقدمه ای بر فیلتر گاز خشک LCN-1 فیلتر فیلتر گاز خشك، فیلتر تصفیه فاضلاب بالا برای حذف ذرات گرد و غبار از طریق تصفیه هوا است. این روش برای حذف گرد و غبار، ذرات جامد و زنگ در سیستم تصفیه گاز اعمال می شود. این سیلندرهای گاز از کارتریج فیلتر هوای پیشرفته و قابل اعتماد برای رسیدن به ...

جزئیات محصول

معرفی فیلتر فیلتر خشک

فیلتر گاز خشک LCN-1 یک فیلتر فیلتر قوی برای فیلتر کردن ذرات گرد و غبار است. این روش برای حذف گرد و غبار، ذرات جامد و زنگ در سیستم تصفیه گاز اعمال می شود. این سیلندرهای گاز از کارتریج فیلتر هوای پیشرفته و قابل اعتماد استفاده می کنند تا بهترین عملکرد فیلتر هوای کارتریج را بدست آورند. انتخاب گسترده ای از مواد کارتریج فیلتر مانند فیبر شیشه ای فوق العاده خوب، پلی استر، شیشه های چند لایه فیبر، پلی پروپیلن، نایلون و غیره. گزینه انتخاب فیلتر کارتریج فیلتر هوا بر اساس شرایط کاری مختلف، مانند رسانه های فیلتر، دمای کار، کار فشار یا DP

فیلتر تصفیه گاز system.jpg 

اصل کار

پس از حاوی گازهای ناخالصی به فیلتر هوا برای کارتریج، ذرات بزرگ در داخل فیلتر با بازتابنده برخورد می کنند و سپس شروع به جدا شدن از گاز طبیعی می کنند. هنگامی که جریان گاز از خارج از طریق عنصر فیلتر، ذرات جامد جامد، حذف می شوند. در نهایت، گاز خالص خروج از فیلتر گاز خشک.
یک پایان دستگاه با استفاده از فلنج های کور و یا باز نویسی سریع باز، هنگامی که برای جایگزینی کارتریج فیلتر باز و بسته شود. با استفاده از بسته شدن سریع سریع می توانید سریعا روشن یا خاموش کنید، فقط سه دقیقه زمان صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در برخی از خطر امنیتی هنگام جایگزینی عناصر فیلتر.

پارامترهای فنی

■ استاندارد تولیدی: GB150 یا ASME
■ ماده کشتی: CS، فولاد ضد زنگ (لطفا یادآوری زمانی که دمای بیش از 60 ℃)
■ دقت فیلتر: 0.1μm، 1μm، 2μm، 3μm، 5μm، 10μm
■ بازده فیلتراسیون: 99.98٪
■ نصب: عمودی یا افقی

کاربرد

■ حذف گرد و غبار گاز
■ ذرات خشک کن را بر روی سطح خشک کردن پایین بکشید
■ حذف ذرات کاتالیزور در بستر کاتالیزور پایین دست
■ برای اندازه گیری و تنظیم ایستگاه
■ برای سیستم توزیع گاز شهرستان
■ از تجهیزات پایین دست حفاظت کنید

سوالات متداول

1. چگونه می توانم به کارخانه خود بروم؟

A: کارخانه ما نزدیک فرودگاه شانگهای است، ما می توانیم شما را در فرودگاه انتخاب کنید.

2. مقدار حداقل سفارش شما کم است، آیا می توانید به من نمونه ارسال کنید؟

A: حداقل مقدار ما 1 مجموعه است، به عنوان محصول ما تجهیزات ماشین آلات، دشوار است به شما نمونه ارسال، با این حال، ما می توانیم شما را به کاتالوگ ارسال، گرما از شما خوش آمدید به شرکت ما بازدید.

3. زمان تحویل دستگاه شما چیست؟

A: به طور کلی، زمان تحویل دستگاه ما حدود 30 روز است، ماشین سفارشی به عنوان مذاکره با مشتریان ما تحویل خواهد شد.

4. همانطور که دوره حمل و نقل طولانی مدت طول می کشد، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که ماشین شکسته نخواهد شد؟

A: ماشین ما فیلم بسته بندی شده است، تا اطمینان حاصل شود که ماشین را می توان به راحتی به مشتری منتقل کرد، ما از سیم فولادی برای تعمیر ماشین با ظرف استفاده خواهیم کرد.

5. در مورد خدمات پس از فروش، چگونه می توانید مشکلات خود را در زمان مشتریان خارجی خود حل کنید؟

A: گارانتی دستگاه ما معمولا 12 ماه است، در طی این دوره، ما بلافاصله بین المللی اکسپرس را ترتیب می دهیم تا اطمینان حاصل شود که قطعات جایگزین در اسرع وقت تحویل داده شود.

تضمین کیفیت: 12 ماه پس از تأمین تجهیزات، اما نه بیش از 18 ماه پس از عرضه تجهیزات (تضمین شامل مصرف قطعات نیست).

6. چگونه می توانم بعدا خدمات را دریافت کنم؟

الف: اگر قطعاتی را که ما با آن مواجه شده اید، ما قطعات رایگان را به صورت رایگان ارسال می کنیم. اگر این مسائل مربوط به مردان باشد، ما نیز قطعات یدکی را ارسال می کنیم، با این حال هزینه آن است. هر گونه مشکل، شما می توانید به طور مستقیم با ما تماس بگیرید.


图片 6.png


پرس و جو