فیلتر گاز سوخت

1.Fuel gas filter مقدمه این فلز به طور گسترده ای در صنایع متالورژی، شیمیایی، نفت، دارو، مواد غذایی، معدن، برق و تامین آب شهری استفاده می شود. مانند فاضلاب صنعتی، تصفیه آب رونده، بازسازی امولسیون، تصفیه فاضلاب، تصفیه آب مستمر ...

جزئیات محصول

1. گاز سوخت فود مقدمه

این فلز به طور گسترده ای در صنایع متالورژی، شیمیایی، نفت، دارو، غذا، معدن، برق و تامین آب شهری استفاده می شود. مانند فاضلاب صنعتی، تصفیه آب رونده، بازسازی امولسیون، تصفیه تصفیه روغن زباله، سیستم آبرسانی مستمر صنعت متالورژی، سیستم آب کوره انفجار، سیستم آبکاری کم آب با آب فشار بالا. این یک دستگاه فیلترینگ خودکار پیشرفته، کارآمد و آسان است.

image001


2.Application

█ خودکار ساینده تمیز کردن خود را می توان در تقریبا تمام تصفیه آب صنعتی استفاده می شود، مانند تامین آب، سیستم تصفیه آب، انزجار آب، بوی آب نمک است که برای خنک کننده، پردازش و خدمات حفاظت از آتش استفاده می شود. این سیستم مدیریت فیلتر می تواند چرخه منابع آب را تامین و صرفه جویی در هزینه.

█ این فیلترهای مکانیکی تمیز شده به طور گسترده ای در صنعت پردازش برای محافظت از مبدل های حرارتی، پمپ خط لوله، سیستم بازیافت زباله و غیره استفاده می شود.

█ سینرهای تمیز شده مکانیکی تمیز می توانند در صنعت برق مورد استفاده قرار گیرند تا از مبدل های حرارتی، پمپ خط لوله، نازل اسپری آب، سیستم بازیافت پساب و غیره محافظت شود.

█ خودکار ساینده تمیز کردن خود را می توان برای صنعت پردازش پالپ برای حذف فیبر از آب برای جلوگیری از اشباع نازل استفاده می شود و پوست و تراشه را در فرآیند گردش جدا می کند.


خدمات 3.Our

a.Provide طراحی فنی و راه حل؛

b. دستورالعمل ساخت و ساز جدید کارخانه؛

c. طراحی و ساخت تجهیزات غیر استاندارد؛

d. آموزش و راهنمایی فنی حرفه ای در سایت با توجه به قرارداد؛

e.فروش لوازم جانبی در هر زمان.

f. مشاوره فنی و خدمات فنی؛

g.دیگر خدمات فنی خاص با توجه به نیاز مشتری.

image003پرس و جو