ماسه شن و ماسه فیلتر

فیلترهای فیلتر شستشوی 1.Pool مقدمه عملکرد بالای فیلتر بالا با طراحی پیشرفته، کارایی قابل قبولی را برای فیلتر کردن، مناسب برای کاربردهای سخت افزاری با ترکیبی از عملکرد تصفیه برجسته، قابلیت اطمینان بالا و کارایی راحت را تضمین می کند. مناسب برای سختی ...

جزئیات محصول

معرفی فیلتر ماسه 1.Pool

فیلتر بالا با فیلتر پیشرفته با طراحی پیشرفته، کارآیی تصفیه فوق العاده، مناسب برای کاربردهای سخت افزاری با ترکیبی از عملکرد عالی تصفیه، قابلیت اطمینان بالا و کارایی راحت را تضمین می کند.

مناسب برای فیلتراسیون سخت است. مایع مایع بدون فیلتر، مناسب برای جایگزینی کیسه های فیلتر، ارائه مهر و موم بزرگ است. طراحی فوق العاده در آرنج می تواند جریان مایع ورودی را صاف و پایدار است.

image001


2.Feature

ساختار پوشش بالا و بالا
ناکافی بودن و انعطاف پذیری بالای پوشش
پیچ پیچ نوعی روتاری
الکترولیتیک پلاستیکی جعبه فیلتر مشت
پای پشتیبانی قابل تنظیم
آسان و سریع برای تغییر کیسه
بدون نشت آب بندی
دستگاه راحت و سریع سریع باز
بهترین فیلتر کیسه ای و آسان برای تمیز کردن
ساختار پایدار و قابل تنظیم


3.FAQ

a درباره خدمات پس از فروش، چگونه می توانید مشکلات خود را در زمان مشتریان خارج از کشور حل کنید؟

A: گارانتی دستگاه ما معمولا 12 ماه است، در طی این دوره، ما بلافاصله بین المللی اکسپرس را ترتیب می دهیم تا اطمینان حاصل شود که قطعات جایگزین در اسرع وقت تحویل داده شود.

تضمین کیفیت: 12 ماه پس از تأمین تجهیزات، اما نه بیش از 18 ماه پس از عرضه تجهیزات (تضمین شامل مصرف قطعات نیست).

ب پس از قرار دادن یک سفارش، آیا نصب دستگاه را در حال حاضر ترتیب می دهید؟

A: تمام دستگاه ها قبل از تحویل به خوبی آزمایش می شوند، بنابراین تقریبا می توان آنها را به طور مستقیم استفاده کرد، همچنین ما می توانیم نصب آسان، اگر مشتری نیاز به کمک ما داشته باشد، ما می خواهیم نصب را ترتیب کنیم، اما تمام هزینه ها از شما متشکر خواهد بود

ج چگونه می توان خدمات پس از آن را دریافت کرد؟

الف: اگر قطعاتی را که ما با آن مواجه شده اید، ما قطعات رایگان را به صورت رایگان ارسال می کنیم. اگر این مسائل مربوط به مردان باشد، ما نیز قطعات یدکی را ارسال می کنیم، با این حال هزینه آن است. هر گونه مشکل، شما می توانید به طور مستقیم با ما تماس بگیرید.

image003

 


پرس و جو