ماسه فیلتر مراقبت از استخر

1.Sand Filter Care for Pools مقدمه ساختار منطقی، پوشش کوچک منطقه ای از یک منطقه کوچک، مهر و موم خوب، عملیات آسان عملیات جریان بزرگ، در داخل و خارج از درمان فیلتر ماسه انفجار یا پرداخت پردازش، بنابراین سطح صاف و خوب است سطح عملکرد ....

جزئیات محصول

1.Sand Filter Care برای معرفی استخرها

ساختار منطقی، پوشش کوچک منطقه ای از یک منطقه کوچک، مهر و موم خوب، عملیات آسان عملیات جریان بزرگ، در داخل و خارج از درمان فیلتر ماسه انفجار یا پرداخت پردازش، به طوری که سطح عملکرد صاف و خوب است.


داده های 2.Technical

مواد: CS، SS304، SS316L، CS پوشش داده شده PO، CS پوشش PTFE

دقت فیلتر: 2-100 ماش

دمای کار: 0-500 ℃

فشار کاری: 0-20 مگاپاسکال

کد طرح: H21637-1991، ASME VIII

گزینه را انتخاب کنید

پایه فیلتر قابل تنظیم

ژاکت گرم

طراحی با درجه حرارت بالا و فشار بالا


کاربرد
image001


خودرو

فیلتر کردن حمام قبل از تصفیه، فیلتر کردن E-Coat، پوشش پالتو و پوشش پلاستیکی، فیلترهای خطی رنگی، مواد پاک کننده، قطعات فلزی، روان کننده ها، مایع های فلزی و فیلترهای مصرفی پمپ.
image002


شیمیایی

بازیابی کاتالیست، حذف مقیاس لوله، پرداخت مایعات فرآوری آب، قلیاها، اسیدها و حلالها، فیلتر کردن امولسیون ها و پراکندگی ها، حذف ژل از رزین ها. کربن فعال یا حذف کاتالیزور در صنایع شیمیایی خوب یک نمونه معمول از کاربرد درخواست در پردازش شیمیایی است. INOCO کیسه های فیلتر مطابقت با این برنامه های کاربردی برای بهره وری فیلتراسیون بالا همراه با عمر طولانی و قابلیت اطمینان.
image003


الکترونیک

پردازش ویفر و تراشه، حمام های اچینگ الکترونیکی، فیلتر کردن مواد شیمیایی عکس و شیمیایی و فیلتر تصفیه آب با کیفیت بالا و پیش فیلتر کردن فرآیندهای تصفیه غشایی مختلف برای بهبود کارایی آنها. کیسه های فیلتر INOCO خلوص، کارایی و عملکرد سازگار را نشان می دهند.
image004


خوردنی و آشامیدنی

فیلتر کردن شراب، ارواح و آبجو، حذف ذرات از روغن های خوراکی، حذف کربن سیاه از سلولز، حذف لجن در ژلاتین، قند مایع، آب ضخیم، پرداخت شربت ذرت، فرآوری نشاسته، پردازش شیر و نوشیدنی های غیر الکلی. بسیاری از کیسه های INOCO فیلتر مطابق با FDA و حتی استانداردهای فرآورده های غذایی مواد غذایی ایالات متحده است و می تواند نیازهای منحصر به فرد و متنوع این برنامه ها را برآورده سازد.

3.FAQ

a زمان تحویل فیلتر چیست؟

A: به طور کلی، 35 روز پس از پرداخت پیشرفته، اگر OEM، 40-45 روز پس از پرداخت پیشرفته باشد، بندر تحویل شانگهای است.

b. چقدر کیفیت محصولات شماست؟

A: ما برای بسیاری از سالها همکاری با بسیاری از کلاس های جهانی همکاری کردیم، برای مثال، Conoco Phillips، Shell، Fluor، Sinopec، PetroChina، مهندس سامسونگ، BASF، Bayer، Worlypesons و غیره مشتریان.

محصولات ما پاسخ خوبی از مشتریان ما دریافت کرد.

c.What انواع آزمایش های فیزیکی و شیمیایی شما می توانید ارائه دهید؟

A: آزمایش فیزیکی و شیمیایی که ما ارائه می دهیم عبارتند از:

تجزیه و تحلیل اندازه ذرات

آزمایش شیمیایی ترکیب شیمیایی

تست ویژگی های فیزیکی: آزمون سختی، تست عملکرد کششی، تست ضربه بر روی دمای اتاق، تست ضربه کم دما

NDT: PT، MT، UT و RT

آزمایش متالوگرافی

د چه تجهیزاتی برای بازرسی NDT دارید؟

A: ما دارای سنسور اختلال اولتراسونیک، آشکارساز یوغ مغناطیسی مینیاتوری، آشکارساز مغناطیسی و آشکارساز نفوذ است.

1

2

3


پرس و جو