خودکار خود تمیز کردن فیلتر

1. خودکار خود را تمیز کردن فیلتر معرفی تمیز کردن فیلتر به طور گسترده ای در زمینه صنعت تمام است که مناسب برای فیلتر با 1'' 36'' خط لوله را انتخاب کنید از, با مزایای استفاده از جریان سیال به طور مداوم ایمنی عملیات تعمیر و نگهداری ساده. فیلتر قلم مو می تواند مداوم تامین آب، فقط...

جزئیات محصول

1. خودکار خود تمیز کردن فیلتر معرفی

تمیز کردن فیلتر به طور گسترده ای در زمینه صنعت تمام است که مناسب برای فیلتر با 1'' 36'' خط لوله را انتخاب کنید از, با مزایای استفاده از جریان سیال به طور مداوم ایمنی عملیات تعمیر و نگهداری ساده. فیلتر قلم مو می تواند مستمر به منظور ذخیره آب، تنها کمتر از 5% از کل جریان برای آب برای تمیز کردن، 2-15 ثانیه زمان سیفون. خود تمیز کردن برس فیلتر است با دقت بالا تصفیه > 200μm درجه تصفیه انواع مش فیلتر است که می تواند انتخاب شود.

image001


2. خود تمیز کردن روند فیلتر

هنگامی که فشار دیفرانسیل خط لوله ورودی و خروجی می رسد ارزش ارائه شده، فیلتر شروع فرایند تمیز کردن. روند کل خود تمیز کردن شامل دو مرحله: سوپاپ تخلیه باز می شود; قلم مو دو برس فولاد ضد زنگ است که توسط موتور داخل را هدایت کردن ناخالصی که توسط مش دستگیر شد و سپس ناخالصی را از دریچه تخلیه مرخص... کل پروسه طول می کشد حدود 15 تا 60 ثانیه, در حالی که در طول این زمان تمیز کردن سیستم تصفیه متوقف کردن جریان و کنترل جعبه کنترل.

نوع کنترل: این سه مدل از این زمان، فشار افتراقی و کنترل PLC است.


3 مزیت های ما

علي سابقه فعالیت گسترده: ما متخصص در خود تمیز کردن فیلتر خودکار، مانند قلم مو فیلتر فیلتر زداینده استیل آب فیلتر مسکن، backwash فیلتر، بگ فیلتر مسکن و کارتریج فیلتر مسکن با تجربه 10 سال.

ب تکمیل امکانات تولید فیلتر برس: دقت شعاعی حفاری ماشین آلات خم رول، تراش، فرز دستگاه حفاری و فرز CNC برش پلاسما، Planer و نوع بشقاب داشتن اینورتر پالس آرگون قوس الکتریکی جوشکاری اینورتر ذوب قطبی گاز محافظ جوشکاری جوشکاری manipulator، گاز Co2 محافظ جوشکاری چرخ خود قابل تنظیم قفسه رانندگی و دیگر تجهیزات پیشرفته.

image003

 

 

 


پرس و جو