سیستم تصفیه آب اتوماتیک

1. سیستم های تصفیه آب اتوماتیک معرفی فیلترهای اتوماتیک اتوماتیک مناسب برای فیلترهای با خط 1 '' 36 '' برای انتخاب، با مزایای استفاده از جریان مداوم جریان سیال، تعمیر و نگهداری ساده ایمنی، فیلتر خود تصفیه سری XF به طور گسترده در همه استفاده می شود صنعت منطقه.XF-X05 خود ...

جزئیات محصول

1. سیستم های تصفیه آب اتوماتیک مقدمه

فیلترهای خودکار اتوماتیک مناسب برای فیلترهای با خط 1 '' 36 '' برای انتخاب، با مزایای استفاده از جریان مداوم جریان سیال، تعمیر و نگهداری ساده ایمنی، فیلتر خود تصفیه سری XF به طور گسترده ای در تمام منطقه صنعت استفاده می شود.XF-X05 خود تمیز کردن فیلتر برس با عملکرد فیلتراسیون بالا در شرایط فیلتر کردن جامدات رسوب شده، جریان مایع در طرف و خارج از طرف است که کارآمدتر در فرایند فیلتراسیون است.

image001


مزایای ما 2.Our

a روشهای تست فیزیکی / شیمیایی: مطابق با الزامات طراحی محصول و فرآیند، ارائه داده های آزمایش قابل اطمینان است.

ب زمان تحویل کوتاه: اگر بیش از 10 مجموعه، 50 روز باشد. ما همچنین برخی از فیلترهای خود تمیز کردن برس استاندارد استاندارد را به شما پیشنهاد می کنیم اگر شما نیاز به 3-5 عدد دارید، به زودی می توانید تحویل دهید.

ج بسته بندی ایمن: مقاله چوبی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعمیر مسکن فیلتر ضد زنگ فولاد ما، در نهایت در صادرات چوبی صادرات بسته بندی، علامت حمل و نقل خارج از مورد تعیین می شود برای نشان دادن اطلاعات حمل و نقل کالا گیرنده.

د بهترین خدمات پس از فروش: بیش از 60٪ محصولات به آسیای جنوب شرقی، شرق میانه و اروپا فروخته می شود و تمام محصولات توسط مشتریان داخلی و خارجی اعتماد دارند.


خدمات 3.Our

Ø ارائه طرح فنی و راه حل؛

Ø راهنمایی های جدید ساخت کارخانه؛

Ø طراحی و ساخت تجهیزات غیر استاندارد؛

Ø آموزش حرفه ای فنی و راهنمایی در سایت با توجه به قرارداد؛

Ø تامین لوازم جانبی در هر زمان.

Ø مشاوره تلفنی و خدمات؛

Ø سایر خدمات فنی ویژه با توجه به نیاز مشتری.

image003


پرس و جو