گردش آب فیلتر

1. فیلتر آب فیلتر آب معرفی این گردش گردش به طور معمول زمان کار را می توان بیش از 10 سال و سازگار با محیط زیست – هیچ درمان شیمیایی مورد نیاز برابر با عمر های طولانی، برنولی فیلتر است. علاوه بر این، انتخاب های زیادی زمانی که برای مواد لازم دارید،...

جزئیات محصول

1. گردش آب فیلتر معرفی

این فیلتر آب Circulating به طور معمول زمان کار را می توان بیش از 10 سال و سازگار با محیط زیست – هیچ درمان شیمیایی مورد نیاز برابر با عمر های طولانی، برنولی فیلتر است. علاوه بر این، شما باید گزینه های بسیاری از زمانی که مورد نیاز، مواد، شما می توانید انتخاب کربن استیل و فیلتر فلزی مسکن آب فیلتر مسکن و SS316L. برای نوع قابل تمیز کردن این کتابچه راهنمای کاربر، زمان و فشار دیفرانسیل با جعبه کنترل PLC کنترل.

image001


2 جزئیات

ولتاژ: 220V/380V 50 هرتز ولتاژ را می توان به عنوان تقاضای محلی

شرایط پرداخت: T/T اعتبارات اسنادی یا دیگران

تاریخ تحویل: 35 روز پس از پرداخت پیشرفته

بسته بندی: صادرات مورد چوبی

بازار: شرقی / آسیا/جنوبی/آفریقای میانه امریکا/اروپا/امریکا

گارانتی: 1 سال

کشورهاي: ۱ عدد


3 مزیت های ما

a.Strict فیزیکی و شیمیایی روشهای تست: الزامات طراحی محصول و فرآیند ارائه داده های تست قابل اعتماد.

ب زمان تحویل کوتاه: اگر ظرف 15 تا 20 روز. ما نیز سهام برخی از اندازه استاندارد لوله و میله، اگر شما نیاز به 3-5 عدد تحویل را به زودی می توانید ما.

ج بسته بندی ایمن: زنگ روغن در لوله و میله قبل از کلاه پلاستیکی، در انتهای لوله به داخل سطح گسترش شود، هر میله با لوله مقوایی محافظت می شود. در نهایت با پریشان بسته و یا در مورد چوب بسته بندی شود.

د. بهترین خدمات پس از فروش: بیش از 60% محصولات فروخته به جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه و اروپا و تمام محصولات مشتریان داخلی و خارجی مورد اعتماد هستند.

image003پرس و جو