عنصر فیلتر فیلترهای شستشوی مکانیزم بالا

مقدمه XF - سری D3 سری Inoco Self-cleaning مکش خودکفایی برای جریانهای مکانیکی جریان بالا و ناخالصی های پیچیده ای است که میتواند لوله های 10 "، 12"، 14 "و 68" لوله باشد. اگر ظرفیت جریان فرآیند شما بیش از 2500m3 / h است، توصیه می شود ...

جزئیات محصول

فست فود پایین به طور مداوم با تمرینکنندگان دراز کشید   معرفی

XF-D3 سری فیلترهای خودکفایی خودکشی Inoco برای جریانهای مکانیکی با جریان بالا و ناخالصی های پیچیده اعمال می شود که می تواند خطوط لوله 10 "، 12"، 14 "و 68" را با هم مقایسه کند. اگر ظرفیت جریان فرآیند شما بیش از 2500 متر مکعب در ساعت باشد، توصیه می شود از این سیستم تصفیه مایع با فیلترهای چندگانه استفاده کنید.


20151199107639.jpg2014821101015974.jpg

2014821101336230.jpg

مزیت

■ نوع تمیز: کنترل شده توسط فشار دیفرانسیل، به عنوان ناخالصی جمع شده، هنگامی که دیفرانسیل فشار به مقدار تنظیم (1bar) می رسد، سوئیچ کنترل روشن می شود برای شروع تمیز کردن محور.
■ مدل Backwash را می توان انتخاب کرد، عملیات دستی یا عملیات خودکار، این یک اتوفیلتر است.

ناخالصی ها از طریق بازوی شستشوی مجدد به سمت شستشوی خروجی جریان می یابند.
■ دقت تصفیه: 25 ~ 200 میکرون

■ محتوای جامد: کمتر از 200ppm

■ حداکثر جریان جریان می تواند تا 4500m3 / h باشد.

图片2.png

اصل کار   

فرایند تصفیه: هنگامی که مایع با ناخالصی به پایین فیلتر وارد می شود، سرعت مایع کاهش می یابد و مایع در جهت 90 درجه به سمت بالا حرکت می کند. ناخالصی های فیلتر شده در پوسته متوقف خواهند شد و مایع تمیز کننده به طور مداوم در خارج از عنصر فیلتر جدا می شود و سپس از خروجی خارج می شود.

روند پشت سر هم شستشو: فرآیند Backwash توسط DP بین خط لوله و اتمسفر تکمیل شده است. دستگاه تمیز کننده توخالی طول کل عنصر فیلتر را گسترش می دهد و به آرامی داخل عنصر فیلتر چرخش می کند و سپس ناخالصی ها را از نازل تخلیه می کند. انتهای دستگاه تمیز بسیار نزدیک به عنصر فیلتر می باشد، و جمع کننده ناخالص. جمع کننده ناخالصی از لوله دایره ای و لوله های عمودی ساخته شده است. در کل چرخه شست مخلوط، مایع اصلی متوقف نخواهد شد و فرایند تصفیه در حال انجام است.


图片3.png

کاربرد

■ خودکار سینر تمیز کردن خود را می توان در تقریبا تمام تصفیه آب صنعتی استفاده می شود، مانند تامین آب، سیستم تصفیه آب، انزجار آب، بوی آب نمک است که برای خنک کننده، پردازش و خدمات حفاظت از آتش استفاده می شود. این سیستم مدیریت فیلتر می تواند چرخه منابع آب را تامین و صرفه جویی در هزینه.

■ این فیلترهای مکانیکی تمیز شده به طور گسترده ای در صنعت پردازش برای محافظت از مبدل های حرارتی، پمپ خط لوله، سیستم بازیافت زباله و غیره استفاده می شود.

■ سینرهای تمیز شده مکانیکی تمیز می تواند در صنعت برق مورد استفاده قرار گیرد تا از مبدل های حرارتی، پمپ خط لوله، نازل اسپری آب، سیستم بازیافت پساب و غیره محافظت شود.

■ خودکار سینی تمیز کردن خود را می توان برای صنعت پردازش پالپ مورد استفاده برای حذف فیبر از آب برای جلوگیری از اشباع نازل، و جدا کردن پوست و تراشه در روند گردش خون.

■ سینرهای تمیز شده مکانیکی تمیز می تواند برای تصفیه فاضلاب استفاده شود، فیلتر دوم تصفیه فاضلاب، فیلتر کردن پساب در مرحله دو، و سپس ارائه آب پاک برای گیاهان.

■ سینرهای تمیز شده مکانیکی تمیز می تواند در صنعت پردازش فلز استفاده شود تا آب تمیز زیادی برای خنک کردن، ریزش، کوره و غیره فراهم شود.

تضمین کیفیت

ممیزی قرارداد 1.Strict همه ادارات را برای اطمینان از امکان هر سفارش سفارش داد.

2. طراحی و اعتباربخشی قبل از تولید فله.

تمام مواد خام و کمکی را به طور دقیق کنترل کنید، تمام مواد اولیه به سطح پیشرفته جهان می رسند.

بازرسی 3.On-site به تمام فرآیندها، رکورد بازرسی 3 سال قابل ردیابی است.

4. همه بازرسان با گواهینامه بین المللی ماهر هستند.  

سوالات متداول

1. چه شرایط پرداخت شما قبول دارید؟

A: T / T یا L / C یا اتحاد غرب یا Moneygram یا Paypal، دیگران خوش آمدید.

2.How شما حمل و نقل ترتیب؟

A: توسط دریا / توسط قطار / توسط هوا یا توسط اکسپرس، 15-20days علیه سپرده.

3. کار شما از عرضه چیست؟

A: فیلتر اتوماتیک فلاشینگ، فیلتر اتوماتیک خود تمیز، فیلتر گاز طبیعی، فیلتر کیسه ای، سبد بسته بندی، فیلتر متخلخل فلزی متخلخل، میکسر استاتیک و غیره، همه آنها به طور گسترده ای در تصفیه آب، تصفیه صنعت پتروشیمی، جداسازی گاز طبیعی و غیره استفاده می شود.

4. زمان تحویل فیلتر چیست؟

A: به طور کلی، 35 روز پس از پرداخت پیشرفته، اگر OEM، 40-45 روز پس از پرداخت پیشرفته باشد، بندر تحویل شانگهای است.

5. کیفیت کالاهای شما چیست؟

A: ما برای بسیاری از سالها همکاری با بسیاری از کلاس های جهانی همکاری کردیم، برای مثال، Conoco Phillips، Shell، Fluor، Sinopec، PetroChina، مهندس سامسونگ، BASF، Bayer، Worlypesons و غیره مشتریان.

محصولات ما پاسخ خوبی از مشتریان ما دریافت کرد.

6. انواع آزمایش های فیزیکی و شیمیایی که می توانید ارائه دهید؟

A: آزمایش فیزیکی و شیمیایی که ما ارائه می دهیم عبارتند از:

تجزیه و تحلیل اندازه ذرات

آزمایش شیمیایی ترکیب شیمیایی

تست ویژگی های فیزیکی: آزمون سختی، تست عملکرد کششی، تست ضربه تحت تاثیر دمای اتاق، تست ضربه کم دما

NDT: PT، MT، UT و RT

آزمایش متالوگرافی

图片4.png

پرس و جو