خود تمیز کردن فیلتر آب آبیاری

1. خود آب آبیاری فیلتر مقدمه این فیلتر قلم مو به طور معمول زمان کار را می توان بیش از 10 سال و سازگار با محیط زیست – هیچ درمان شیمیایی مورد نیاز برابر با عمر های طولانی، برنولی فیلتر است. علاوه بر این، انتخاب های زیادی زمانی که برای مواد لازم دارید،...

جزئیات محصول

1. خود تمیز کردن فیلتر آب آبیاری مقدمه

این قلم مو فیلتر به طور معمول زمان کار را می توان بیش از 10 سال و سازگار با محیط زیست – هیچ درمان شیمیایی مورد نیاز برابر با عمر های طولانی، برنولی فیلتر است. علاوه بر این، شما باید گزینه های بسیاری از زمانی که مورد نیاز، مواد، شما می توانید انتخاب کربن استیل و فیلتر فلزی مسکن آب فیلتر مسکن و SS316L. برای نوع قابل تمیز کردن این کتابچه راهنمای کاربر، زمان و فشار دیفرانسیل با جعبه کنترل PLC کنترل.

image001


2 جزئیات

اصلی: جیانگسو چین

صدور گواهینامه: ISO9001, CE, ISO14001, راش, ASME "U" تمبر

قیمت: قابل مذاکره

جنس: کربن استیل، SUS304، SUS316L

ولتاژ: 220V/380V 50 هرتز ولتاژ را می توان به عنوان تقاضای محلی

شرایط پرداخت: T/T اعتبارات اسنادی یا دیگران

تاریخ تحویل: 35 روز پس از پرداخت پیشرفته

 

3. خود تمیز کردن روند فیلتر

هنگامی که فشار دیفرانسیل خط لوله ورودی و خروجی می رسد ارزش ارائه شده، فیلتر شروع فرایند تمیز کردن. روند کل خود تمیز کردن شامل دو مرحله: سوپاپ تخلیه باز می شود; قلم مو دو برس فولاد ضد زنگ است که توسط موتور داخل را هدایت کردن ناخالصی که توسط مش دستگیر شد و سپس ناخالصی را از دریچه تخلیه مرخص... کل پروسه طول می کشد حدود 15 تا 60 ثانیه, در حالی که در طول این زمان تمیز کردن سیستم تصفیه متوقف کردن جریان و کنترل جعبه کنترل.

نوع کنترل: این سه مدل از این زمان، فشار افتراقی و کنترل PLC است. برس XF-X01 اتوماتیک خود فیلتر تمیز کردن به طور گسترده ای استفاده می شود در تصفیه آب و یا وضعیت تصفیه مواد جامد معلق با فیلتر با کارایی بالا، اقتصادی و زیست محیطی اثرات.

 

4 ما خدمات

a.We ارائه سرویس رایگان فنی مورد فیلتر فنکویل

تور b.Free در سایت و معرفی کارخانه ما

c.We ارائه فرآیند طراحی و اعتبار رایگان

d.We می تواند در زمان تحویل کالا و نمونه را تضمین کند

e.Close پیگیری همه سفارشات خاص فرد و حفظ مشتریان موقع مطلع

درخواست خدمات پس از فروش f.All در 24 ساعت پاسخ می دادند

image003پرس و جو