خود تمیز کردن سیلر

1. سین سینکینگ خودتان مقدمه این سینک تمیز کردن خود با فیلتر برنولی برابر است با طول عمر طولانی، معمولا زمان کار می تواند بیش از 10 سال و محیط زیست - بدون نیاز به شیمیایی مورد نیاز است. علاوه بر این، در صورت لزوم، برای انتخاب مواد لازم است که انتخاب کنید ...

جزئیات محصول

1. خودتان سینکینگ مقدمه را تمیز کنید

این سینر تمیز کردن خود را با فیلتر برنولی، عمر طولانی مدت، به طور معمول زمان کار می تواند بیش از 10 سال و محیط زیست - بدون نیاز به شیمیایی مورد نیاز است. علاوه بر این، در صورت لزوم برای انتخاب مواد، شما می توانید انتخاب های زیادی را برای مواد، شما می توانید انتخاب فیلتر فولاد کربن و مسکن فیلتر فولاد ضد زنگ و SS316L. برای نوع تمیز کننده قابل اعتماد، آن را فشار دستی، زمان و دیفرانسیل توسط کنترل PLC جعبه کنترل است.

image001


مزایای ما 2.Our

a تجهیزات تست برای فیلتر تمیز کننده برس: آشکارساز اشعه ایکس، پمپ هیدرولیک هیدرولیکی، دستگاه کشش و غیره، در صورت نیاز، حساب تجهیزات را می توان ارسال کرد.

ب تکنسین های ما به طور منظم تعمیرات برنامه ریزی شده در این ماشین ها را انجام خواهند داد تا به خوبی کار کنند.

ج مواد خام با کیفیت بالا: ما عمدتا مواد خام از کارخانجات فولاد بزرگ مانند TPCO، BAO STEEL، SHA STEEL را انتخاب می کنیم که بهترین و بزرگترین تولید کننده مواد خام در چین هستند.

د روشهای تست فیزیکی / شیمیایی: مطابق با الزامات طراحی محصول و فرآیند، ارائه داده های آزمایش قابل اطمینان است.

e زمان تحویل کوتاه: اگر بیش از 10 مجموعه، 50 روز باشد. ما همچنین برخی از فیلترهای خود تمیز کردن برس استاندارد استاندارد را به شما پیشنهاد می کنیم اگر شما نیاز به 3-5 عدد دارید، به زودی می توانید تحویل دهید.

 

خدمات شما 3.OUR

a.We ارائه خدمات فنی رایگان در مورد فیلتر AHU

b.Free در محل تور و معرفی کارخانه ما

c. طراحی و تایید فرآیند را به صورت رایگان ارائه می کنیم

d.We می تواند در هنگام تحویل نمونه ها و کالاها تضمین کند

e.Close پیگیری تمام سفارشات توسط فرد خاص و نگه داشتن مشتریان به موقع آگاه است

f.All درخواست پس از فروش در 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد

image003


پرس و جو