فرآیند تصفیه آب

1. آب تصفیه فرآیند معرفی مایع توسط فیلتر کیسه در جهت از داخل به خارج از پشتیبانی پرداخت سبد فیلتر فیلتر شده است. سپس آن رسیدن به اثر مورد نیاز ایده آل جدایی مایع جامد. این می تواند فیلتر های مختلف دقت فیلتر کیسه را انتخاب کنید. همانطور که برای مایع...

جزئیات محصول

1. آب تصفیه فرآیند معرفی

مایع توسط فیلتر کیسه در جهت از داخل به خارج از حمایت پرداخت سبد فیلتر فیلتر شده است. سپس آن رسیدن به اثر مورد نیاز ایده آل جدایی مایع جامد.

این می تواند فیلتر های مختلف دقت فیلتر کیسه را انتخاب کنید. همانطور که برای جریان مایع به فیلتر کیسه ای از بالای فیلتر کیسه برای توزیع مایع کاملا در سطح بگ فیلتر، سطح کل پایه ثابت مایع توزیع، کوچک تاثیر منفی جريان متلاطم و اثر خوب فیلتر را.

image001


2. خود تمیز کردن روند فیلتر

هنگامی که فشار دیفرانسیل خط لوله ورودی و خروجی می رسد ارزش ارائه شده، فیلتر شروع فرایند تمیز کردن. روند کل خود تمیز کردن شامل دو مرحله: سوپاپ تخلیه باز می شود; قلم مو دو برس فولاد ضد زنگ است که توسط موتور داخل را هدایت کردن ناخالصی که توسط مش دستگیر شد و سپس ناخالصی را از دریچه تخلیه مرخص... کل پروسه طول می کشد حدود 15 تا 60 ثانیه, در حالی که در طول این زمان تمیز کردن سیستم تصفیه متوقف کردن جریان و کنترل جعبه کنترل.

نوع کنترل: این سه مدل از این زمان، فشار افتراقی و کنترل PLC است.


3 پرسش و پاسخ

a.How سطح قیمت است؟

A: فروش مستقیم کارخانه ما روند کار کل خط تولید از محصولات استاندارد برای قطعات نصب شده است.

b.How خود را انجام دهد کارخانه با توجه به کنترل کیفیت می کند؟

پاسخ: ISO9001 و ASME گواهی. یک سال ضمانت کیفیت و طول عمر پشتیبانی فنی.

شرایط پرداخت c.What به نظر شما قبول?

A:T / T یا اعتبارات اسنادی یا اتحادیه های غربی یا Moneygram و یا پی پال، دیگران خوش آمدید.

d.How شما به ترتیب حمل و نقل?

پاسخ: توسط هوا دریا/توسط قطار/توسط یا با بیان 20days 15 برابر سپرده.

image003

 


پرس و جو