صفحه اصلی > دانش > محتوای

کارایی فیلتر تصفیه هوا اجرای استانداردها و تعداد فیلترهای هوا

Jan 23, 2018

فیلتر هوا، به معنای واقعی کلمه درک شده، نوع فیلتر استفاده شده برای فیلتر کردن هوا است، به نام یک فیلتر هوا. بنابراین، این نوع فیلتر، که دانش باید تسلط یابد، قبل از اینکه بتوان آنها را به درستی استفاده کرد و در عین حال، برای اطمینان از نتایج خوب؟ زیر، این موضوع را بررسی می کند، این نوع یادگیری و فهم فیلتر است، به طوری که می تواند محصول را در استفاده، منافع اقتصادی خوب، برای جلوگیری از زباله ها، ایجاد کند.

1. فیلتر هوا که بعد از استفاده بویایی برای مدتی است، علت چیست؟

فیلتر هوا، در طول استفاده از آن، فیلتر کردن ناخالصی های گرد و غبار و ذرات هوا است، به طوری که برای رسیدن به هدف از تصفیه هوا. هوا در خاک، آن را در مواد فیلتر حفظ شده است. بنابراین، پس از استفاده طولانی مدت از فیلتر، خاک در مواد فیلتر شده خرد شده و خراب خواهد شد، که باعث بو، بوی بر روی فیلتر هوای تولید می شود. بنابراین، باید مرتبا تمیز و یا جایگزین شود، برای جلوگیری از مشکلات بالا.

2. در صنعت داروسازی، استفاده از فیلترهای هوا، شرایط محیطی بالا؟ همچنین، یک فیلتر HEPA چیست؟

در صنعت داروسازی، اگر یک فیلتر هوا استفاده شود، تقاضای زیادی برای الزامات زیست محیطی وجود دارد. بنابراین، نمی تواند انعطاف پذیر و آرام باشد. فیلتر HEPA، که یک فیلتر هوای خشک و با کارایی بالا است که می تواند پردازش شود، از ورقه های چند لایه ای از میکرو فیبر بورسیلیکات ساخته شده است.

3. بازده فیلتر هوا، استاندارد مرجع چیست؟ آیا به شدت اعمال می شود؟

بازده فیلتر فیلتر هوا که مرجع و اجرای استانداردها است، "فیلتر هوا" GB / T14295-93 و "فیلتر هوای با کارایی بالا GB13554-92" این دو است. علاوه بر این، این دو معیار باید به شدت اجرا شود. آنها نباید غلط باشند. علاوه بر این، شما باید از نیاز به تمیز کردن به صورت دوره ای آگاه باشید، به طوری که ناخالصی های موجود در هوا روی مواد فیلتر پوشیده نمی شوند و به نوبه خود بر کیفیت فیلتر تأثیر می گذارد.

4. فیلتر هوا، تعداد کلی فیلتر هوا؟

تعداد فیلترهای هوا در فیلتر هوا می تواند یک یا چند باشد، بسته به شرایط واقعی و شرایط. نقش آن فیلتر کردن ناخالصی های مضر در هوا است، و سپس تاخیر در سایش و پاره شدن این اجزاء مانند چیگونگ، پیستون، حلقه های پیستونی و دریچه ها.http: //www.inocofiltration.com/