صفحه اصلی > دانش > محتوای

فیلتر نوع هسته فیلتر و نقش آن در صنایع مختلف

Jan 06, 2018

فیلتر هسته ای اولین انتخاب دستگاه تصفیه آب می باشد، می تواند فیلتر بدون توقف را برای دیدار با نیازهای مختلف فیلتر تنظیم کند، در نتیجه بیشتر برنامه های فیلتر هسته را گسترش می دهد. قابل درک است که فیلتر هسته ای که در زمینه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد، بیشتر فیلتر PP Meltblown، فیلتر تاشو، فیلتر سه سیم پیچ، دقت آنها، سطوح زیادی وجود دارد.

فیلتر کارتریج زرده فیلتر یک فیلتر عمیق است، به ویژه برای ویسکوزیته کم، فیلتراسیون ناخالص کم، آن است که خط فیبر نساجی، با توجه به خاصی از پیچیدگی دقیق روند بر روی اسکلت متخلخل ساخته شده از بالا، با خارج از ساختار لانه زنبوری متراکم می تواند به طور موثر حذف مواد جامد معلق، ذرات، زنگ زدگی و سایر آلودگی ها، نشان دهنده ویژگی های بسیار خوب فیلتراسیون است.

Filter core filter pp cotton meltblown یک پلیپروپیلن غیر سمی و بی مزه به عنوان ماده خام است پس از گرمایش و ذوب شدن، جت، کشش، دریافت فیلتر از فیلتر ساخته شده است. از آنجا که این فیلتر دارای قطر منحنی یکنواخت، ساختار فیلتراسیون متراکم ضخامت بیرونی، و کارایی فیلتراسیون بالا، ویژگی های عالی اسید و قلیایی، می تواند به طور موثر جامدات ذرات معلق، ذرات، زنگ و سایر ناخالصی ها را حذف کند.

هنگامی که فیلتر هسته با یک فیلتر خورده، با سازگاری شیمیایی برجسته آن، مناسب برای فیلتر کردن فیلترهای عمیق اسید، قلیایی و حلال های آلی است و دارای یک منطقه بزرگ، فشار کم، ظرفیت نگهداری خاک، طول عمر طولانی و غیره و در آنجا انتخاب وسیعتری از دقت فیلتراسیون است.

فیلترهای گوناگونی باعث می شود که فیلتر هسته به طور گسترده ای در پزشکی، مواد غذایی و نوشیدنی، نفت، الکترونیک، صنایع شیمیایی و دیگر صنایع استفاده شود، برای انواع آنتی بیوتیک ها و سایر پیش فیلتراسیون استفاده می شود؛ الکل، آب معدنی، آب آشامیدنی؛ فیلتر تصفیه آب نفتی؛ پالایش تصفیه آب با خلوص بالا؛ انواع حلال های آلی، اسید، فیلتراسیون چربی و غیره .http: //www.inocofiltration.com/