صفحه اصلی > دانش > محتوای

روش نصب عنصر فیلتر

Jan 31, 2018

پیش نیازهای کارکرد عادی فیلتر Element عبارتند از نصب و کنترل تجهیزات، ابتدا برای معرفی نصب فیلتر عنصر، فیلتر می تواند قبل از اینکه بتواند سیستم فیلتراسیون متصل به خط لوله را وارد و صادر کند، کاملا تمیز می شود، اتصال توجه به جهت، برای اطمینان از فیلتر برای آب خارج، آب در داخل دولت.

سپس کیسه پلاستیکی را در انتهای باز دارنده فیلتر کارتریج باز کنید و بررسی کنید که حلقه O در دست نیست و در جای خود قرار دارد. حلقه O-ring و ظرفشویی کارتریج را با یک ماده خیس کننده مناسب خیس کنید. نگه داشتن کارتریج فیلتر در انتهای حلقه O و عمودی قرار دادن کارتریج به طور کامل به ظرفیت کارتریج.

پس از قرار دادن تمام عناصر فیلتر در فیلتر عنصر، کیسه فیلتر را بردارید، صفحه فشار را فشرده کنید و سپس پوشش فلزی را نصب کنید. در این زمان شما می توانید دریچه خروجی را در بالای محفظه باز کنید و دریچه ورودی را باز کنید تا مایع به داخل محفظه وارد شود تا مایع از شیر سوپاپ در بالای محفظه فرار کند، سپس دریچه خروجی را ببندید .

به دنبال تنظیم آهسته سوپاپ خروجی پایین رو باز کنید تا کاملا باز شود همانطور که به آرامی سوپاپ ورودی باز را تنظیم می کنید تا زمانی که افت فشار در بین فیلتر عنصر کاملا باز باشد، پایین آمدن آن 0.02 مگاپاسکال است که برای تعیین میزان جریان اولیه افت فشار است.

علاوه بر نصب، کنترل نیز برای استفاده از فیلترهای کارتریج، از جمله بسیاری از جنبه های کنترل فشار دیفرانسیل، کنترل زمان، فشار دیفرانسیل و کنترل ترکیبی زمان بندی، و کنترل دستی نیز مهم است. صرف نظر از نوع کنترل، کاربر باید پارامترهای فنی فیلتر عنصر را با توجه به شرایط واقعی تنظیم کند. http: //www.inocofiltration.com/