صفحه اصلی > دانش > محتوای

خود فیلتر تمیز کردن فیلتر در مقایسه با محصولات سنتی

Dec 28, 2017

فیلتر تمیز کردن اتوماتیک دستگاه فیلتراسیون ویژه ای است که صفحه فیلتر را تصویب می کند تا به طور مستقیم از ناخالصی ها، معلق و جامدات در آب جلوگیری کند تا به طور عمده باعث کاهش کادت، کیفیت آب، کثیف سیستم، جلبک، زنگ زدگی و غیره شود. این برای تمیز کردن کیفیت آب و حفاظت از سیستم و سایر تجهیزات در کارهای عادی استفاده می شود.

فیلتر خود تمیز کردن تجهیزات هوشمند را تصویب می کند، سیستم آن می تواند به طور خودکار میزان تقارن ناخالص را شناسایی کند. به سیگنال برای تخلیه شیر به صورت خودکار تخلیه دهید. به خصوص در تصفیه آب مورد استفاده، فیلتر تمیز کردن خود با طراحی ساده و عملکرد خوب، اثر تصفیه ایده آل را در فاضلاب به دست خواهد آورد.

در مقایسه با محصولات سنتی، فیلتر خود تمیز کردن بر مشکلات انجام کارهای کوچک غلبه می کند، به راحتی با خاک مخلوط می شود، نیاز به قطعات مونتاژ فیلتر در طول دوره فیلتراسیون و قادر به نظارت بر وضعیت فیلتر در همان زمان نیست همچنین می تواند آب خالص را فیلتر کند و عنصر فیلتر را به طور خودکار تمیز کند و به طور خودکار تخلیه شود. در فرآیند تمیز کردن و تخلیه، بدون خاموش کردن زمان کار می کند و وضعیت فیلتر کار را کنترل می کند، بنابراین این فیلتر بسیار اتوماتیک است.

در حالت عادی، فیلتر تمیز کردن خود می تواند به طور خودکار جلوگیری از بیهوشی بدون زمان کم و چرخه فیلتراسیون را می توان تنظیم کرد. فیلتر می تواند در جهت عمودی و افقی باشد. فیلترهای خود تمیز کردن به طور گسترده ای در صنایع، کشاورزی، برق شهری، الکترونیک، پزشکی، مواد غذایی، چاپ و رنگرزی، ساخت و ساز، فولاد، متالورژی، کاغذ و دیگر فیلترهای تصفیه آب استفاده می شود.

به عنوان مثال، هنگامی که فیلترهای تمیز کننده خود را در بازیافت مجدد آب استفاده می شود، پس از درمان با فیلترها، کیفیت آب پایین تر از استاندارد برای زندگی و نوشیدن است، اما بالاتر از استاندارد برای تخلیه مجاز فاضلاب است، بنابراین می توان آن را برای باغ سبز رودخانه های آب، سبز سازی شهری، آب آشامیدنی جاده ای، آب سوزاندن در نیروگاه های حرارتی و کارخانه های شیمیایی، ماشین های شستشوی آب و غیره، به عنوان کاهش هزینه های آب و صرفه جویی در منابع است. http://www.inocofiltration.com/