صفحه اصلی > دانش > محتوای

برنامه های کاربردی میکسر استاتیک

Jan 11, 2018

میکسر استاتیک یک دستگاه پیشرفته شیمیائی است که از زمان آغاز آن در زمینه های مختلف در داخل و خارج کشور ارتقا یافته است. در مقایسه با تجهیزات اختلاط پویا، واحد اصلی میکسر استاتیک در میکسر استاتیک خود را در طول فرآیند مخلوط حرارتی نمی کند، بلکه مایع را با انرژی مایع خود و از طریق عمل مخلوط سازی استات مخلوط می کند، به طوری که آن را تجهیزات بدون قطعات متحرک.

از آنجایی که میکسرهای استاتیک بدون استفاده از واحدهای مکانیکی مکانیکی می توان مخلوط نمود، انرژی مورد نیاز برای مخلوط کردن محصول به طور مستقیم از خود مایعات به دست می آید و واحد مخلوط ثابت به طور مداوم مایع را دفع می کند و مجددا پخش می کند. و مخلوط کردن انرژی جنبشی مورد نیاز از دستگاه پمپ می آید.

در واقع، میکسر استاتیک دارای مزایای استفاده از اندازه کوچک، تعمیر و نگهداری راحت، نصب ساده، جداسازی بالا و قابلیت اطمینان و غیره می باشد. علاوه بر این، مزایای عملکرد خوب ترکیب، راندمان بالا، تولید مداوم آسان، کاهش نیروی کار، افزایش بهره وری تولید و مصرف انرژی کم، هزینه های عملیاتی کم است.

از مزایای استفاده شده در بالا ذکر شده، میکسر استاتیک به تدریج در زمینه صنایع شیمیایی، نفت، فیبر شیمیایی، روغن، مواد غذایی، حفاظت از محیط زیست و غیره، و در زمینه عملیات واحد شیمیایی، استخراج، جذب گاز، واکنش و تبادل حرارت، محلول، پراکنده، پودر مخلوط، مانند نتایج برجسته.

برای بحث در مورد نقش میکسر استاتیک در زمینه تصفیه آب، هر یک از اجزای آن را می توان به دو جریان تقسیم کرد، پس از آن که ضخامت لایه مایع نازک است، بنابراین باکتری ها در معرض HOCl، افزایش سطح تماس، آسان برای کشتن؛ در همان زمان نقش تبدیل و معکوس وجود دارد.http: //www.inocofiltration.com/