صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فیلتر بازگشتی اتوماتیک

Nov 21, 2017

برای غلبه بر محصولات فیلتر سنتی، مقدار کمی از آلاینده ها، آلودگی به گرفتگی های خاکی، بخشی از نیاز به جداسازی و تمیز کردن و عدم نظارت بر وضعیت فیلتر و بسیاری از کاستی های دیگر، با آب خام برای فیلتر کردن و فیلتر کردن خودکار توابع خودکار تمیز کردن و فاضلاب، و تمیز کردن فاضلاب هنگامی که سیستم بدون وقفه تامین آب، شما می توانید وضعیت کار فیلتر، درجه بالایی از اتوماسیون را کنترل کنید. پوشش های مختلف نیازهای فیلتراسیون از 10um به 3000um، ما مشتریان خود را با طیف وسیعی از تجهیزات تصفیه آب ارائه می کنیم.

فیلتر تهویه مطبوع، کنترل و اجرا بدون هیچ گونه انرژی خارجی می تواند به طور خودکار فیلتر، فاضلاب اتوماتیک را تمیز کند. جریان مداوم در حین شستشوی اولیه، تمیز کردن و فیلتراسیون می تواند تنظیم شود، تمیز کردن و فیلتراسیون به طور پیش فرض زمان 10-60 / ثانیه است، تمیز کردن و فیلتر کردن از دست دادن آب فقط 0.6.08-0.6٪ آب تصفیه شده است؛ دقت تصفیه تا 10-3000 میکرون؛ فشار کاری تا 1.0-1.6Mpa؛ جریان تک: 4-4160 متر و ↓؛ / ساعت

فیلتر روغن Backwash می تواند عمودی، افقی، معکوس در هر نقطه نصب شده در هر جهت می تواند برای صنعت صنعتی، کشاورزی، برق شهری، الکترونیک، پزشکی، مواد غذایی، چاپ و رنگرزی، ساخت و ساز، فولاد، متالورژی، کاغذ و دیگر صنایع فیلتر آب استفاده می شود.

فیلتر فاضلاب اتوماتیک را می توان برای آب صنعتی، آب دریا، مواد غذایی و دارویی و دیگر فاضلاب های صنعتی شیمیایی صنعتی، فیلتراسیون تصفیه آب، بازسازی امولسیون، روغن زباله، مواد مایع و سایر فرایندهای تصفیه استفاده کرد. در صنایع متالورژی و صنایع پتروشیمی و سیستم های تامین آب و زهکشی و نیروگاه های آبرسانی نیروگاه و در رابطه با فرایند فیلتراسیون مایع، استفاده از فیلتر فاضلاب اتوماتیک نیز به طور فزاینده ای گسترده است، شرکت های متالورژی مدرن چین برای معرفی سیستم آب ریخته گری مستمر، کوره های انفجاری سیستم آب، سیستم های کم خنک کننده آب داغ با درجه حرارت بالا، سیستم های امولسیونی و سیستم های گردش آب بسته، سیستم های تصفیه محیط مایع، استفاده گسترده ای از فیلتر فاضلاب اتوماتیک دارند.