صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خود تمیز کردن فیلتر

Nov 21, 2017

خود تمیز کردن فیلتر به طور گسترده ای در صنایع درمان آب، طراحی ساده و عملکرد خوب در فاضلاب برای رسیدن به بهترین اثر فیلتر استفاده می شود. اجزای اصلی: موتور الکتریکی کنترل جعبه، کنترل خط لوله، قطعات سرپرست، اجزای فیلتر، 316L فولاد ضد زنگ قلم مو، قطعات قاب، پلوس، اتصال فلنج و واردات و صادرات. خود تمیز کردن فیلتر برای غلبه بر محصولات سنتی فیلتر، مقدار کمی از آلاینده ها به خاک گرفتگی فیلتر بخشی از نیاز به پیاده کردن و تمیز و قادر به نظارت بر وضعیت فیلتر و بسیاری از کاستی دیگر با خام فیلتر آب و به طور خودکار پاک فیلتر تخلیه تابع و تمیز فاضلاب سیستم آبرسانی اضطراری، شما می توانید مانیتور وضعیت کاری فیلتر درجه بالایی از اتوماسیون. پوشش دقت فیلتر مختلف از 10um به 3000um نیاز دارد.

خود تمیز کردن فیلتر اجرا و کنترل بدون هر گونه انرژی خارجی به طور خودکار می تواند تمیز فیلتر، فاضلاب خودکار. جریان مداوم در طول چرخه backwashing تمیز و تصفیه می توان تنظیم شده، خودتمیزشونده زمان فیلتر پیش فرض توسط 10 60 / s، تمیز کردن و تصفیه آب محاسبه برای فقط 0.08 0.6% از میزان تصفیه; دقت تصفیه تا 10-3000 میکرون; فشار کار می تواند تا 1.0-1.6Mpa; جریان تک: 4-4160 متر در ساعت. عمودی می تواند افقی، وارونه هر نقطه در هر جهت نصب شده می توان برای قدرت های صنعتی و کشاورزی، شهرداری الکترونیک پزشکی غذا، چاپ و رنگرزی، ساختمانی، فولاد و متالورژی و كاغذ سازي توسكاي و سایر صنایع آب تصفیه.

خود تمیز کردن فیلتر فیلتر به طور مستقیم جدا کردن ناخالصی های مایع شناور ذرات، و غیره، در حالی که کاهش کدورت آب، خاک، در حالی که پشت کار دستگاه و عمر دقیق تجهیزات کاهش، آن خودکار فاضلاب ویژگی.