صفحه اصلی > اخبار > محتوای

میکسر استاتیک

Nov 21, 2017

میکسر استاتیک یک میکسر پیشرفته در اوایل دهه 1970 است. در سال 1995، شرکت کانت ایالات متحده اولین مخلوط کننده استاتیک خود را راه اندازی کرد. از قرن بیستم، 80 شرکت داخلی نیز در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده اند. در میان آنها، تولید سوخت های امولسیونی نیز بسیار کاربردی بوده است.

از دهه 1970، میکسرهای استاتیک در صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع نساجی و صنایع سبک شروع به کار کرده و نتایج خوبی به دست آوردند. اما میکسر استاتیک به عنوان یک نوع خاص

محصولات لی، داخلی و خارجی نه تنها این ساختار محرمانه است، بلکه ساخت یک بار غیر قابل جابجایی را نیز انجام دادند. در عین حال، ویسکوزیته عامل خیس و رزین اپوکسی به شدت متفاوت است (ویسکوزیته رزین اپوکسی 20 تا 80 برابر ویسکوزیته عامل خیس است) و جریان جریان این دو مایعات در خط لوله بسیار کم است، ساختن آنها را یکنواخت می کند.

میکسر استاتیک نوعی از تجهیزات پیشرفته واحد است و مخلوط کننده متفاوت است، هیچ بخش متحرکی در داخل ندارد، استفاده اصلی از جریان مایع و واحد داخلی برای دستیابی به انواع مختلف مخلوط کردن مایعات و طراحی منطقی طراحی ساختاری است. در مقایسه با سایر تجهیزات مانند ورق سوراخ، ونتوری، همزن و هموژنازر، میکسر استاتیک دارای مزایای بهره وری بالا، مصرف انرژی کم، حجم کوچک، صرفه جویی در سرمایه گذاری و تولید مداوم آسان است. میکسر استاتیک، حرکت مایع از قانون "تقسیم - تغییر - همپوشانی" پیروی می کند، فرآیند مخلوط نقش مهمی در تغییر دارد. روش جابجایی را می توان به دو دسته تقسیم کرد: "جابجایی نسبی ناشی از همان توزیع سرعت جریان مقطع عرضی و" جابجایی نسبی چند کاناله "و همچنین تغییر حالت های مختلف میکسرهای مدل متفاوت است. میکسر Hiterine HICHINE استاتیک نه تنها این می تواند به فرآیند مخلوط اعمال شود و می تواند در فرآیند مربوط به مخلوط کردن و تحویل، از جمله مخلوط گاز / گاز، استخراج مایع / مایع، واکنش گاز / مایع، افزایش انتقال حرارت و واکنش مایع / مایع استفاده شود. مخلوط کننده استاتیک به طور گسترده ای استفاده از پلاستیک، شیمیایی، دارویی، معدن و متالورژی، مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، آفت کش ها، کابل، نفت، کاغذ سازی، فیبر شیمیایی، زیست شناسی و حفاظت از محیط زیست و غیره. به دلیل کم بودن مصرف انرژی، مزایای اقتصادی قابل توجهی به همراه آورده است.